Ovalt fat med organisk dekor och motiv föreställande älva och ung flicka. Organiskt format bläckställ med motiv av klöver och rönnbär. Löstagbar bläckhållare i glas. Höjd och längd ca 26,5x16-14x21.
Slitage. Repor. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.