REKLAMSKYLTAR, 2st, plåt med emalj, 1900-talets första hälft.

Skyltar för Persil och Cap. Polykrom dekor. 33x48 resp 24x50.

Emaljskador, lagningar, rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK