LJUSKRONOR, ett par, 1900-tal. H ca 30, exklusive montering.

Stomme i delvis förgylld metall. Dekor av bl a hängande kläppar.

Ej funktionstestad. Slitage. Smärre skador på kedja.

Utropspris
1 800 SEK