BÖCKER, 3 st, bla "Cyclops" av Albert Watson, Callaways Editions, London, 1994".
Även Ralph Nykvist och Anders Petersen "Karnevalen i Venedig", Förlag Kalejdoskop. Albert Watson Nick Knight "Photographs of Nick Knight", Schrimer/Mosel, 1990-tal.
Slitage. Gulnad. Smuts/Fläckar. Rispor. Ej genomgångna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.