11 matgafflar, 18 matknivar, 10 bordsgafflar, 10 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 15 matskedar, 2 fiskspadar, 1 .uppläggingsgaffel, 1 tesked, 3 sillgaffel, ett par salladsbestick
Slitage, repor, knivblad i rostfrittstål.