8 matgafflar, 5 bordsgafflar, 1 matkniv, 4 förrättsknivar, 3 matskedar, 8 bordsskedar, 4 desertskedar, 2 teskedar. 1 medföljande gaffel i nysilver.
Slitage, repor, med gravyr, vissa knivblad i rostfritt stål.