Skål, sign Kosta Boda, Artist Coll, Ulrica HV 59205. Diam 12. Pokal, i blått och rött, sign Kosta Boda, Art Coll, K Engman 99347. H 25.
Smärre repor. Skål med förgyllningsdefekter.