Hink, H 26, Diam 30.
Kastrull, H 9, Diam 14.
3 formar, H 8-7,5, Diam 37-18.
Balja, L 47, B 37, H 15. ¨
Skål med öra, Diam 19, H 7.
En bär monogram C A D.
Bruksslitage. Märken och repor. Bucklor. Anlupet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.