PARTI LEKSAKER, 8 st, bl a Dinky Toys och Schuco, omkring 1900-talets mitt.

Uppdragbar apa, ekorre, hund och båt. Bil, lastbil samt lastbil med grävskopa. Lyftkran samt byggsats i plast. Delvis i originalkartonger. Nyckel finns.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK