HENRY GUILLAUME SCHLESINGER, tillskriven, oljemålning på dubblerad duk, signerad och daterad 1860?
Kärlekspar. 59 x 62,5.
Uppfodrad på duk. Mindre krackeleringar. Skador på duken vid infästning mot kilram.