SPEGLAR, ett par, troligen Kina, sekelskiftet år 1900.

Träram med delvis genombruten dekor. Överdel med målad dekor av bl a stilliserade växter. H ca 55.

Skador. Lagningar. Bristfällig montering. Glas med skador.

Utropspris
2 000 SEK