Skedbladen: en rund, en oval samt en blomformig. En sked helt förgylld.
K.S. Sahlstedt, Åbo 1904.
K.S. St. Petersburg 1896 Ryssland.
ая, St. Petersburg
L 17-20,5.
Slitage, gravyr.