LEKSAKER, 2 st, metall, bland annat Fritz Voigt, 1900-talets förts hälft.

Man med resväska, 1950-tal.
Munk med gris. 1910-tal.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Hjulen sneda och och trasiga på munkvagnen. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK