Olika modeller. Soppslev, med monogramgravyr och adlig krona, Möllenborg, Stockholm 1895, 2 matgafflar, 1+1 bordsgafflar, 1+1 förrättsgafflar, 1+1 bordsskedar, varav en med adligt vapen, stpl Gustav Möllenborg, L.C. Feron, Stockholm 1854, 3 teskedar, 5 fruktknivar.
Bruksslitage. Skador. Gravyr, monogramstämplar.