Bruntonat glas med lila fasetterad fot. 2 karaffer (saknar proppar) H 29, 4 cocktailglas, 5 rödvinsglas, 6 vitvinsglas, 6 starkvinsglas samt 4 likörglas.
Smärre repor. 1 glas med litet nagg.