Nanny Still, "Tiimalasi", (timglas), Riihimäki, rödtonat glas, h 18. ErkKitapio, Siironen, Riihimäki, blåtonat glas, h 20. Tiimo Sarpaneva, "Bird Flask" Iittala, blåtonat glas, h 16.
Repor, micronagg på Riihimäkiglasen.