KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL samt GRÄDDSNÄCKA, porslin, Edward Hald, Karlskrona Porslinsfabrik 1930/1940-tal.

H 8,5-20.

Slitage, hårfin spricka.

Utropspris
120 EUR