Modell Ingrid. Omfattande 12 bordsgafflar. 12 bordsknivar med stålblad. 12 bordsskedar. 10 smärgåsgafflar. 12 smörgåsknivar med stålblad. 10 kaffeskedar. 2 smörknivar. Bordsknivarnas L 20.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.