PARTI INRAMADE FOTOGRAFIER, 9 st, mest Sverige och Österrike, 1800/1900-tal.
Olika motiv, bla gruppbilder av hantverkare, officerare. Fartyget Älvsnabben i sydländsk hamn. Bildstorl 10 x 18 - 23 x 29. Inramat diplom från fartyget Älvsnabben medföljer.
Slitage, gulnade, ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.