JOHAN FREDRIK JULIN, Tullgarns slott, akvarell på papper 1800-talets början.
Märkt bakom: Tullgarns slott av Kungliga hofmålaren Johan Fredrik Julin. 48x63.
Hål, skador, restaureringar, uppfodrad på papp.