2 skedar av Gustaf Theodor Folcker (1835-1877), Stockholm, 1856.
1 sked Gustaf Theodor Boström (1856-1872), Sala, 1862.
1 sked Otto Wilhelm Kjellberg (1836-1875), Västerås, 1874.
En såsslev med otydl. stämplar, 1903, den andra trol. Markström & Co, Uppsala, 1881. Såsslevarna invändigt förgyllda.
L 18-22.
Bruksslitage, smärre bucklor, graveringar.