6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 6 bordsskedar, 6 glasskedar, 6 smörgåsgafflar, 6 kaffeskedar, 6 moccaskedar, 6 fiskgafflar, 6 fiskknivar, 6 knivar samt 3 smörknivar. Knivar med blad i rostfritt stål. Mästarstämplade CJN (Bohlins efter Karin Jonson 1942-1952).
Smärre bruksslitage.