18 fiskknivar, 18 fiskgafflar, 18 bordsknivar med knivblad i rostfrittstål, 18 bordsgafflar, 18 bordsskedar, 17 smörgåsknivar med knivblad i rostfrittstål, 18 smörgåsgafflar, 18 sylt- eller dessertskedar, 18 teskedar, 12 moccaskedar, såssked. Enstaka GAB.
Bruksslitage. Repor.