DAMSADEL, märkt o dat 1790

DAMSADEL, märkt o dat 1790

Sadel i läder med mönstrad dekor. Sign HJS. L ca 58.

Slitage, repor, torkat läder, smärre sprickor.

Utropspris
2 500 SEK