BESTICKSERVIS, 73, delar, silver, "Margit" Hopeatehdas, Helsingfors. 1900-talets mitt.

3 såsskedar
3 serveringsskedar
8 smörknivar
12 sillgafflar
12 gafflar
12 knivar
18 skedar
17 dessertskedar
12 servettringar
Original etuier medföljer. L 12-17,5. Tot. vikt inklusive rostfria delar ca 3500 gr.

Bruksslitage.

Utropspris
1 800 EUR