16 assietter (1088), 9 assietter (1087 o 1089), 12 assietter (1086), 6 tekoppar med fat (1130), 12 mockakoppar med fat (1038), 12 kaffekoppar med fat (1035), 1 fat (1115), 1 fat (1076), 1 såsterrin (1106), 2 fat (1146), 1 uppsatsskål på fot (1011+1012), 1 skålfat (1020), 1 serveringsfat (1143), 1 fat (1056) och 2 fat (1147).
Slitage, flertalet delar 2:a, 3:e och 4:e-sortering. Uppsatsskålen med nagg och större skada, 2 lösa skärvor medföljer.