ARMBANDSUR, Omega Seamaster, med cert. 1990-tal.

Stainless steal. Ref nr. 2540 B, Serie nr 53255589. Orginalask medföljer. Urtavlans diam ca 3,5.

Funktionen ej testad. Bruksslitage. Smärre repor.

Utropspris
4 000 SEK