FRUKOSTSET, teak, 1960-tal, Danmark.

Toastställ, två burkar med lock, salt och pepparkar, två behållare med mindre glasskålar, samt behållare i teak. H 6-9.

Smärre slitage, ställ utan skruv

Utropspris
400 SEK