ALBUM 6 st MED KUNGLIGA VYKORT, mest Sverige 1930-50/60-tal.

Mest motiv av Prinsparet Gustaf Adolf och Sibylla med familj. Ett mindre antal från Sachsen Coburg och 1910-20-talet med motiv av Prinsessan Sibylla med syskon.

Slitage, några är senare fotoavdrag resp vykortskopior, ej genomgångna.

Utropspris
2 500 SEK