SKEDAR, 3 st olika, silver. Bl.a. Anders Nilsson, Lund, 1915. Sverige och Norge. Tot. vikt ca 188 g.

J. Selling, Arboga, 1858 och Anders Nilsson, Lund, 1915, med förgyllt skedblad, samt en norskstämplad. L 20,5 - 25.

Bruksslitage, repor, anlöpningar. Graveringar.

Utropspris
150 EUR