VÅGAR, 3 st samt SPELMÄRKEN, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Mässing och metall. Viktsatser i träskrin. L 11,5-38. Dominospel samt spelknappar i mahognyskrin. 6x10 samt 17x21.

Slitage, skador, delar saknas.

Utropspris
200 EUR