Karott med lock. Rektangulär form. Pinjeliknade knopp. L 29, B 25, H 17.
Karott med lock, oval form. Antikinspirerande motiv runt livet. Knopp med ett liggande lejon.
Bruksslitage. Sprickor. Nagg. Krackelerad. Glasyrdefekt. Något smutsigt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.