SMYCKEN, 7 delar, silver. Sverige och Danmark, Bla W&SS, 1970-tal. Tot.vikt 235,7g.

Halskedja och armband, stavlänkstyp, sterling silver, W & SS (Brødrene W & S Sørensen of Horsens), Danmark, l 21 resp 79. Armring, sign Olof Barve, 1970, omkr 21. Collier och ring, Tebon, Nyköping, 830, l 39 resp strl 16,5/51,5. Collier, GHA, l 43. Ring med fasettslipad vit sten, WRJ, Skara, strl 17/53,5.

Slitage. Mindre nagg på sten.

Utropspris
2 000 SEK