Fyra svängda ben. Rik dekor av blomsterslingor och kvinnofigurer. Kaminens L 64, B 28, H 54. 10 lösa medföljande delar. Ej fullständigt monterad och genomgången. Monterad H drygt 100.
Slitage. Repor. Ställvis rost.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.