BESTICK, 65 delar, Chippendale, silver, i schatull. 1900-tal. Total vikt ca 2340 gram.

Modell: Chippendale. 7 matgafflar, 7 matknivar, 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 efferrättsskedar, salladsbestick, slev, i schatull.

Slitage.

Utropspris
10 000 SEK