PARTI JAPANSKA TRÄSNITT, 3 st, två bär sign.
Män tillsammans med kvinnor Toyokuni, Toyokuni III (Kunisada) kvinna med bangasa. Oramade. 23x34-25x37.
Skador, fläckar. Gulnade.