Julie Wilhelmine Hagen-Schwarz

(1824-1902)
(1824-1902)

JULIE WILHELMINE HAGEN-SCHWARZ, Olja på duk. Sign. 1850.

Damporträtt 60x46.

Slitage, skrapmärken och färgbortfall.

Utropspris
800 EUR