TAKLAMPOR, 2 st, aluminium, JL 340, Juha Leiviskä, Artek, Finland, 1900-talets senare hälft.

Vitmålad aluminium. Modell från 1968. Diam. 36.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR