AFTONVÄSKOR, 5 delar samt 3 par handskar, 1900-tal.

Långa handskar i vitt läder med tre pärlknappar. Vita läderhandksar. Vita bomullshandskar. Aftonväska i vita paljetter och pärlor, med guldfärgad kedja samt lås. Aftonväska i silver. Aftonväska i broderat tyg, med kjdeja i metall. Aftonväska i svart med pärldekor. Aftonväska i vitt med guldfärgad lås samt kedja. Väskor L 17,5-27.

Slitage. Pärlor samt paljetter saknas. Märken samt fläckar på handskarna.

Utropspris
2 000 SEK