2 kupor i gult frostat glas. Stomme i metall och trä. 3 lampor i varje kupa. Gonzalez d´Alvez med intarsia i päron, alm, peroba rosa, svart päron och buxbom. Diam ca 50.
Bruksslitage. Obetydliga nagg. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.