Mahognyfanér med intarsialinjer, avlångt med snedställda hörn. Mässingsbeslag samt hänklar resp tassfötter, inredning med 3 fack, med 3 st glasbehållare. L 32, b 15, h 17,5. Nyckel finns.
Slitage, repor, glasbehållare med sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.