Saltkar av silver i form av flätad korg, vikt 38 gram. Berlock av silver Ryssland. Servettring nysilver. Äggkopp med sked i nysilver. L 1,5-11.
Slitage, repor.
Finlands president Urho Kekkonen(1900-1986). Enligt uppgift.