BORD MED PALLAR, 1+4st, Axel Thygesen, Interna, Sverige, 1960-tal.

Kvadratiskt, ek, benställning med kryss. Brickmärkt. 100 x 100 H 35. Pallar med stomme i ek och sits i flätad rotting.

Slitage. Fläckar. Enstaka smärre avslag. Rotting med slitage, fläckar och mindre skador.

Utropspris
5 000 SEK