4 mocca eller espressokoppar med fat. Dekor i svartvit samt förgyllning. Tot H 7. Ovalt uppläggningsfat samt rektangulärt uppläggningsfat. Dekor i svartvit samt förgyllning. Diam ca 14-16.
Dekoren med slitage. Repor. Tillverkningsdefekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.