Jules Chéret

(Frankrike, 1836-1932)
Jules Chéret
(Frankrike, 1836-1932)

JULES CHERET, färglitografi, imp/chaix 1897, sign i trycket.

"Theatre de l'Opera". 85x120.

Gulnad, fläckar. Lagningar, veck. Uppfodrad. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
8 000 SEK