Med dekor av diamantmönstrad bård. 15 grogglas, 8 selterglas, 7 starkvinsglas, 10 vitvinsglas, 12 rödvinsglas. 1 grogglas i mindre storlek medföljer. 1 vitvinsglas i mindre storlek medföljer.
Bruksslitage. Repor. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.