Konstglas, glas, "Jalokiwin Muna", Oiva Toikka sign., nr. 182/750, Notsjö.

Bär I-märket i bottnen. H 13. Original träask medföljer.

Bruksslitage.

"Birds by Toikka" sidan 65.

Utropspris
150 EUR