KAFFEKOPPAR, 4 st porslin, Kuznetzov, sekelskiftet 1800/1900- tal, Ryssland.

Olika, polykrom dekor med förgyllningar. Samtliga stämplade. H 8.

Förgyllningen sliten.

Utropspris
200 EUR