MARIANNA UUTINEN, skulptur, sign. o dat. "1993".
"ON TOP OF EACH OTHER". Inköpt på A Tornberg Gallery, LUND. Bok medföljer. L 19, b 4, h 6. Monterad på duk, 24 x 19.