KAFFE- samt TESERVISDELAR, 4 st, silver, rokokostil, svenska importstämplar. 1900-tal. Totalvikt 1816 g.

Tekanna, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna. Samtliga med svängd form. H 11-26.

Slitage, repor.

Utropspris
6 000 SEK